O firmie

Działalność firmy Zakłady Mechaniczne Kamyczek Sp. J.

Zakłady Mechaniczne Kamyczek Spółka Jawna to firma, która powstała dzięki ciągłemu rozwojowi i doskonaleniu procesów wytwórczych w branży mechanicznej i zajmuje się szeroko pojęto obróbką skrawaniem przy użyciu maszyn CNC.

Podwaliny dla powstania naszej firmy Zakłady Mechaniczne Kamyczek Spółka Jawna dała poprzednia działalność Pana Czesława Kamyczka, który prowadził swój zakład produkcyjny przez ostatnie 25 lat pod nazwą „Zakład Remontowy ABC Czesław Kamyczek”. Stworzył on liczącą się na rynku i znaną z renomy firmę działającą w branży mechanicznej.

Obecnie jesteśmy przedsiębiorstwem ukierunkowanym w obróbce CNC metali oraz tworzyw sztucznych. Obecnie jako jeden z głównych podwykonawców firmy BOMBARDIER TRANSPORTATION Katowice świadczymy usługi w zakresie produkcji części mechanicznych do systemów kierowania i sterowania ruchem na kolei. Ponadto współpracujemy z firmami działającymi w branży górniczej oraz w przemyśle spożywczym.

Różnorodność posiadanych obrabiarek CNC i konwencjonalnych oraz duże doświadczenie naszych Pracowników pozwala nam wykonywać coraz to trudniejsze projekty a co za tym idzie podnosi nasze kwalifikacje. W swoim działaniu stawiamy zawsze na wysoką jakość oraz co najważniejsze na zadowolenie naszych Klientów. Dzięki dużej elastyczności oraz różnorodności maszyn możemy produkować partie detali wielko i mało seryjne. Jakość świadczonych usług potwierdzona jest Certyfikatem ISO 9001 - TUV NORD.
 

« wróć

Bogaty park maszynowy

Zobacz jakimi maszynami dysponujemy »
ISO

Zakłady Mechaniczne Kamyczek Sp. J.

44-336 Jastrzębie-Zdrój, ul. Budowlana 1

+48 32 47 51 759

biuro@zmkamyczek.pl Wyślij zapytanie

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.